Visagino savivaldybė

Biudžetinė įstaiga
Parko g. 14, 31140 Visaginas
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Kodas 188711925
Tel. (8 386) 60 246
Faks. (8 386) 31 286
El. p. visaginas@visaginas.lt

Lietuviškai English Russian
Spausdinti
Tarybos posėdžių transliacija
2018-11-14  |   VISAGINO SAVIVALDYBĖS TARYBOS KOMITETŲ POSĖDŽIŲ LAIKAS

Pranešame apie savivaldybės tarybos komitetų posėdžių laiką. Komitetų posėdžiai vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
2018 m. lapkričio 20 d. 9.00 val. šaukiamas SOCIALINIŲ REIKALŲ IR SVEIKATOS APSAUGOS komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 20 d. 14.00 val. šaukiamas EKONOMIKOS IR FINANSŲ komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 21 d. 9.00 val. šaukiamas MIESTO PLĖTROS, INVESTICIJŲ IR VIETINIO ŪKIO komiteto posėdis.
2018 m. lapkričio 21 d. 15.00 val. šaukiamas ŠVIETIMO, KULTŪROS, SAVIVALDOS, JAUNIMO, TEISĖS IR ETIKOS komiteto posėdis.

PlačiauNaujienos
2018-11-14  |   LAPKRIČIO 30 D. – VISAGINO EGLUTĖS ĮŽIEBIMAS

Lapkričio 30 d. 18.00 val. Santarvės aikštėje įžiebsime Visagino eglutę! Šventinę nuotaiką kurs muzikinė visagiiečių programa, fejerverkas ir lengvojo roko grupės „BIPLAN“ koncertas!
Nuo 17.00 val. aikštėje šurmuliuos rankdarbių mugė!

Plačiau
2018-11-14  |   Kviečiame į Lietuvių liaudies dainų vakarą!

2018 m. lapkričio 15 d. 17.30 val. Česlovo Sasnausko menų mokyklos bendruomenė kviečia drauge pajusti Lietuviškos kultūros galią!
Pasiklausysime tarmiškos kalbos, dainų, kurių žodžiais plaka mūsų tėvų, senelių, protėvių širdys.
Vakaro vedančioji: Gintarė Skačkauskienė.
Vakaro kalbėtojos tarmiškai: Vilija Žukauskienė, Inga Cicėnienė, Danutė Kuprinskienė.
Laukia malonios staigmenos ir geras laikas drauge.
Renginys vyks VKC salėje „Draugystė“.

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAME NUOTRAUKŲ KONKURSĄ „#MYLIU VISAGINĄ“

Kviečiame visus, ir visaginiečius, ir miesto svečius, ir mažus, ir didelius, dalyvauti nuotraukų konkurse „#MYLIU VISAGINĄ“ ir dalintis fotografijomis, kuriose įamžinti Visagino vaizdai, architektūros objektai, žmonės, gatvės, šventės ir kt. 
Šio konkurso tikslas – išrinkti gražiausias miesto nuotraukas, kurios bus naudojamos Visagino savivaldybės „Facebook“ paskyros viršeliui bei pakviesti visaginiečius ir miesto svečius dalintis gražiausiais Visagino vaizdais. Konkurse gali dalyvauti visi norintys. 

Plačiau
2018-11-07  |   SKELBIAMAS PROJEKTO „BENDRUOMENINIŲ VAIKŲ GLOBOS NAMŲ ĮKŪRIMAS IR VAIKŲ DIENOS CENTRŲ TINKLO PLĖTRA VISAGINO SAVIVALDYBĖJE“ PARTNERIŲ ATRANKOS KONKURSAS

Visagino savivaldybės administracija skelbia projekto „Bendruomeninių vaikų globos namų įkūrimas ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra Visagino savivaldybėje“ (toliau – Projektas) partnerių atrankos konkursą.

Plačiau
2018-11-14  |   MOKSLEIVIAI TĘSIA PAŽINTĮ SU VIETOS SAVIVALDA

Projekto „Pažink valstybę“ dalyviai Visagino Draugystės progimnazijos mokiniai tęsia pažintį su vietos savivaldos institucijomis. Šiandien jie susitiko su Visagino savivaldybės administracijos direktoriumi Sergejumi Mickevičiumi. Mokiniai atėjo gerai pasiruošę – uždavinėjo klausimus, domėjosi, už ką yra atsakingas administracijos direktorius, aptarė vietines problemas bei aktualijas. Linkime šauniesiems projekto dalyviams sėkmės toliau pažįstant mūsų valstybės institucijas!

Plačiau
2018-11-14  |   GRAŽI DRAUGYSTĖ SUTVIRTINTA SUTARTIMI

Lapkričio 12 d. Visagino savivaldybė, atstovaujama Visagino savivaldybės merės Dalios Štraupaitės, ir Varmės Lidzbarko savivaldybė, atstovaujama savivaldybės burmistro Jaceko Višniovskio, iškilmingai pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo vietos savivaldos vystymosi, švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir verslo srityse.
Varmės Lidzbarkas garsėja turtinga istorija ir įstabia gamta – jis ilgą laiką buvo Lenkijos vyskupų rezidencija, šis kraštas Lenkijai ir pasauliui dovanojo daugybę įžymių dvasininkų, čia kūrė Nikolajus Kopernikas ir kiti iškilūs žmonės, praturtinę mokslo, kultūros ir dvasingumo lobyną.

Plačiau
2018-11-14  |   AR SAUGIAI PASISTATEI AUTOMOBILĮ?

Prasidėjus šaltajam metų sezonui, ir sugrįžus į miestą gyventojams, kurie vasarą laiką leidžia sodybose ir sodininkų bendrijose, ženkliai pablogėjo automobilių parkavimo daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose sąlygos. Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (toliau – Visagino PGV) pareigūnai š. m. lapkričio 6 d. vykdė reidą, kurio tikslas buvo patikrinti pravažiavimo namų kiemuose ir privažiavimo prie jų gaisriniais automobiliais galimybę. Buvo bandoma automobilinėmis kopėčiomis pravažiuoti Sedulinos al. 16 – Visagino g. 8, 4, 2 ir Taikos pr. 40, 36, 34, 32 kiemuose, užstatytuose transporto priemonėmis.   

Plačiau
2018-11-14  |   KVIEČIAME DALYVAUTI SEMINARE „BE INVOLVED“ DAUGPILIO UNIVERSITETE

Kviečiame jaunimą nuo 16 iki 29 m. dalyvauti seminare pagal vykdomą Interreg V-A LAT – LIT bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Pasiruošę verslui! / ReforB“ („Ready for Business“, kodas Nr. LLI-143). 2014–2020 m. m.
„Be involved“ seminaras vyks lapkričio 27 d. Daugpilio universitete. Dalyviai turės progą susitikti su sėkmingai veikiančių verslų atstovais iš Latgalos regiono (Latvija). Kviestiniai svečiai dalinsis savo patirtimi, atviraus apie sunkumus, kuriuos teko įveikti siekiant savo užsibrėžtų tikslų.

Plačiau
2018-11-13  |   GRAŽI DRAUGYSTĖ SUTVIRTINTA SUTARTIMI

Lapkričio 12 d. Visagine lankėsi ir su Visagino savivaldybės mere Dalia Štaupaite susitiko garbingų svečių delegacija iš Lenkijos miesto Varmės Lidzbarko, vadovaujama burmistro Jaceko Višniovskio.
Merė Dalia Štraupaitė pristatė svečiams Visaginą, supažindino su savivaldybės ekonomine, kultūrine situacija ir prioritetinėmis savivaldybės veiklos sritimis, aptarti galimi bendradarbiavimo būdai siekiant efektyvios ir abipusiai naudingos veiklos tarp mūsų miestų bendruomenių.

Plačiau
2018-11-13  |   PROJEKTAS „PAŽINK VALSTYBĘ“ ĮSIBĖGĖJA

Vykdydami Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centro ir Valstybės pažinimo centro organizuojamo projekto „Pažink valstybę“ veiklas, Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijos 7 a klasės mokinių komanda lankėsi Pasieniečių mokykloje. Išvykos tikslas – gilinti žinias apie pasieniečių darbą ir iš arčiau susipažinti su kursantų mokymosi bei gyvenimo sąlygomis.
Atvykusius moksleivius šiltai sutiko šios mokyklos Mokymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė Anna Volčok.

Plačiau
2018-11-12  |   PASKUTINĖ PAKOPA LINK „AUKSO VAINIKO”

Visą rudenį Utenos apskrities regiono savivaldybėse vyko tautos meno tradicijų tęsėjų „atlaidai” – rajoninės „Aukso vainiko” konkurso parodos, kurių iniciatoriai, organizatoriai - Nacionalinio kultūros centro darbuotojai. Tai išjudino ne tik tradicijų gyvybingumą palaikančius kūrėjus, bet ir atskirų vietovių seniūnus, šeimos narius, atvykstančius į parodas savųjų kūrėjų palaikyti. Tokiu būdu liaudies meno šventė paliečia platų būrį žmonių, lavina jų grožio ir tradicijos svarbos pajautimą. „Pakopomis” vykstantis konkursas kartu ir puiki mokykla pradedantiesiems.

Plačiau
2018-11-09  |   II TRADICINIUS ŠOKIUS PUOSELĖJANČIŲ LIETUVOS MOKYKLŲ KONKURSO ,,VISA MOKYKLA ŠOKA“ rezultatai pradžiugino

Praėjusias mokslo metais Visagino ,,Verdenės“ gimnazijoje pasklido, išsiplėtė, įsisiūbavo šokių konkursas ,,Visa mokykla šoka“, kurį jau antrą kartą organizavo  Nacionalinis kultūros centras bei  Švietimo ir mokslo ministerija. Šokti pradėjome nuo sausio mėnesio ir tęsėme iki balandžio pabaigos. Lietuvių liaudies šokiams ir rateliams populiarinti pasirinkome trečiadienių pertraukas  po penkių pamokų. Patys aktyviausi -  pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai  rinkosi skirtingas erdves gimnazijoje ir į šokių pertraukas kvietė kaip į inscenizuotą spektaklį, sukurdami savitą ir originalią šokio pateiktį.

Plačiau
2018-11-09  |   SAVIVALDYBĖS TEIKIAMŲ VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ BIUDŽETO ANALIZĖS PRISTATYMAS

Lapkričio 8 d. Visagino savivaldybėje vyko Savivaldybės teikiamų viešųjų paslaugų biudžeto analizės pristatymas, kurį organizavo Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras.
Viešųjų paslaugų biudžeto analizės ekspertas Ričardas Diržys informavo, kad Nacionalinės pažangos programos priemonėse numatyta, kad savivaldybės teiktų paslaugų, kurių teikimą jos perdavė vietos bendruomenėms, nevyriausybiniam ar privačiam sektoriui, dalis 2020 m. turėtų sudaryti bent 15 procentų.

Plačiau
2018-11-09  |   Šaukiamas Antikorupcijos komisijos posėdis

2018 m. lapkričio 12 d. 16.00 val. savivaldybės mažojoje posėdžių salėje vyks Antikorupcijos komisijos posėdis.
Darbotvarkė: 1. Dėl piešinių konkurso „Esu sąžiningas“ piešinių atrankos. Plačiau
2018-11-09  |   PASIŪLYMAS SUTEIKTI VANDAI BEINORIENEI VISAGINO MIESTO GARBĖS PILIETĖS VARDĄ

Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė gavo Visagino „Atgimimo“ gimnazijos bendruomenės siūlymą dėl Visagino miesto Garbės piliečio vardo suteikimo Vandai Beinorienei už ilgametę veiklą ir bendruomenei nuveiktus svarbius darbus.
Prašome visaginiečius pareikšti savo nuomonę dėl Garbės piliečio vardo suteikimo Vandai Beinorienei el. paštu visaginas@visaginas.lt iki š. m. lapkričio 23 d.

Plačiau
2018-11-09  |   Pokalbių ciklas „Per ugnį, vandenį ir varines triūbas“ tęsiamas su dokumentalistu Eugenijumi Ostašenkovu

Nepraleiskite progos susitikti, laukiame Jūsų lapkričio 16 d. 16 val. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje (Sedulinos al. 13/2)
Baigiasi itin reikšmingi Lietuvai metai: Lietuvos valstybės atkūrimo 100-etis; Lietuvos kariuomenės įkūrimo 100-etis; 160 metų Vincui Kudirkai, 130 metų kaip pirmą kartą publikuota V.Kudirkos „Tautiška giesmė“, 99 metai, kaip ji patvirtinta Lietuvos himnu; Sąjūdžio, sudariusio sąlygas atkurti šalies Nepriklausomybę, gimimo 30-etis ir po to vykę pokyčiai šalyje gyvenusių tautinių mažumų bendruomenių gyvenime ir Krašto apsaugos sistemos kūrime.

Plačiau
2018-11-08  |   SUTEIKTA NEGRĄŽINTINA FINANSINĖ PARAMA

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad 2018 m. lapkričio 7 d. pagal Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą Nr. ĮTV-E-290 bei atsižvelgiant į Visagino savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros priemonės lėšų paskirstymo komisijos rekomendaciją buvo suteikta negrąžintina finansinė parama (de minimis pagalba) iš Smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros priemonės: UAB „Monrema“ – 1746,00 Eur be PVM, MB „Sveikatos laboratorija“ – 1932,00 Eur įrangai bei paslaugoms įsigyti“. 

Plačiau
2018-11-08  |   KVIEČIAME Į KANGOO JUMPS DISCOVERY UŽSIĖMIMUS!

Visagino savivaldybės administracija kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendinant Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą projektą „Vaikų sveikos gyvensenos skatinimas Visagino savivaldybėje“ kviečia vaikus į Kangoo Jumps Discovery užsiėmimus, kurie vyks š. m. nuo lapkričio 12 d. iki gruodžio 3 d.
Kursai vyks pagal tvarkaraštį (nurodyti registruojant vaiką):
Pirma grupė – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 14.30-15.15 val.
Antra grupė – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 15.15-16.00 val.
Trečia grupė – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 16.00-16.45 val.
Ketvirta grupė – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais 16.45-17.30 val.

Plačiau
2018-11-07  |   ŠAUKIAMAS ETIKOS KOMISIJOS POSĖDIS

2018 m. lapkričio 14 d. 16.00 val. šaukiamas Etikos komisijos posėdis. Posėdis vyks savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Parko g. 14).
Etikos komisijos posėdžio darbotvarkė:
1. Dėl Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2018-10-26 rašto Nr. S-4580-(2.5).
2. Kiti klausimai.

Plačiau
2018-11-07  |   SAVIVALDYBĖ PAKVIPO PYRAGAIS IR GERUMU

Lapkričio 6 d. Visagino savivaldybėje ir visoje Lietuvoje vyko tradicinė akcija „Pyragų diena“, kurios metu savivaldybės administracijos darbuotojai susirinko jaukiai pabendrauti prie arbatos puodelio bei pasidalinti gerumu su "Išsipildymo akcijos" herojais - sudėtingomis sąlygomis augančiais vaikais. Visos akcijos metus surinktos lėšos bus paaukotos „Išsipildymo akcijai 2018“.
„Pyragų dienos“ iniciatyva – kasmet vykstančios „Išsipildymo akcijos“ dalis. Šia iniciatyva visi neabejingi žmonės raginami iškepti pyragą, atsinešti jį į darbą ir už sutartą kainą parduoti kolegoms, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai“, kuri padeda Lietuvos vaikams įgyvendinti jų svajones.

Plačiau
2018-11-07  |   SVEČIUOSE – PROJEKTO "PAŽINK VALSTYBĘ" DALYVIAI

Lapkričio 6 d. Visagino savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės mere Dalia Štraupaite susitiko Visagino Draugystės progimnazijos mokiniai - projekto "Pažink valstybę" dalyviai. Mokiniai gyvai domėjosi, kokias funkcijas atlieka savivaldybė, su kokiomis užduotimis bei iššūkiais susiduriama bei drauge apsvarstė savivaldybės kompetencijai priskiriamų klausimų sprendimo galimybes. Džiaugiamės tokiais aktyviais ir pilietiškais jaunaisiais visaginiečiais!

Plačiau
2018-11-07  |   DĖMESIO SUKČIAI!!!

Perspėjame visus, kurie į savo elektronines pašto dėžutes gauna tokio ar panašaus pobūdžio informaciją: ,,Aš hakeris, įsilaužiau į jūsų paštą, žinau visus slaptažodžius… Neieškokite manęs, nesikreipkite į policiją, vis tiek nesurasite… Per 48 val. turite pervesti… pinigų...“.
Netikėkite tokiais pranešimais, tai internetiniai sukčiai. Pirmiausiai ką turite padaryti tokiais atvejais, tai  skubiai kreiptis į tinklo administratorių dėl duomenų apsaugos.
O svarbiausia atsvara kibernetiniams nusikaltėliams – vartotojų žinojimas ir budrumas, todėl turite ilgiau pamąstyti prieš atlikdami vienokius ar kitokius veiksmus internete ir tinkamai užtikrinti kompiuterio saugumą.

Plačiau
2018-11-07  |   KVIEČIAME Į A.DENISENKO KŪRYBOS PARODĄ!

Spalio 23 – lapkričio 13 d. Visagino viešosios bibliotekos Meno galerijoje – skaitykloje (Sedulinos al. 14/3) veikia liaudies menininko Andrejaus Denisenko personalinė dailės darbų paroda „Viso gyvenimo aistra“. Parodoje eksponuojama tiek ankstyvesnės kūrybos darbų kolekcija, tiek naujausi ir dar niekur neeksponuoti talentingo dailininko darbai.
Autorius gimė 1962 m. Rusijoje. Studijavo Sankt Peterburgo politechnikos institute, Vilniaus dailės akademijoje.

Plačiau
2018-11-05  |   SIŪLOME DARBĄ

Visagino savivaldybės administracija skelbia konkursą Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigoms eiti. 
Skelbimą rasite ČIA.

Plačiau

Archyvas


 Prisijungimas gyventojams

MUS RASITE ČIA
                                                          Miesto schema 

 

RENGINIŲ
KALENDORIUS
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018     
 
NAUJIENŲ
PRENUMERATA
Įveskite savo el. pašto adresą:
Įveskite paieškos raktinį žodį:
VARTOTOJŲ
STATISTIKA
Iš viso apsilankė: 27314413
Šiandien apsilankė: 17245
Dabar naršo: 188
 
© Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Idamas. Naudojama Smartweb sistema